Përballje titanësh në Champions

Është hedhur shorti për dy ndeshjet gjysmëfinaliste në Champions League

Dy çiftet gjysmëfinaliste janë Real Madrid- Atletico Madrid, që do të jetë ndeshja e parë gjysmëfinaliste e Ligës së Kampionëve.

Ndërsa, ndeshja e dytë e fazës së gjysmëfinales në Champions do të zhvillohet ndërmjet Monaco-s dhe Juventusit.

Ndeshjet e kthimit do të zhvillohen një javë më vonë./21Media

Back to top button