Përfundoi afati i ankesave në PZAP, ky është numri i ankesave

Lidhur me procesin e djeshëm zgjedhor, në Panelin Zgjedhor për Ankesa dhe Parashtresa (PZAP) është dorëzuar vetëm një ankesë
Këtë e ka konfirmuar për portalin rtv21.tv kryesuesi i Sekretariatit të PZAP-it, Mulë Desku
“GI. Srpska Naridna Sloga kundër Srpska List në Kllokot”, ka bërë me dije Desku./21Media

Back to top button