Përfundon pjesa e parë mes Katarit dhe Senegalit

Ka përfunduar pjesa e parë në përballjen tejet interesante mes Katarit dhe Kombëtares së Senegalit, ku kjo e fundit hynë drejt zhveshtores në epërsi.
Pas 45’ minutave lojë të zhvilluara në stadiumin “Al Thumama”, Senegali po avancon me rezultat minimal 1:0 kundër Katarit.
Golin e vetëm deri tani e shënoi Boulaye Dia, i cili kaloi Senegalin në epërsi në minutën e 41’ të ndeshjes.
Ndërkaq, më poshtë mund të gjeni statistikat e pjesës së parë mes Katarit dhe Senegalit.

 

Back to top button