Përfundon pjesa e parë mes United dhe Leicesterit

Ka përfunduar pjesa e parë e super ndeshjes mes Manchester United dhe Leicester Cityt.
Pas 45’ minutave lojë të zhvilluara në stadiumin “Old Trafford”, Manchester United po avancon me rezultat minimal 1:0 ndaj Leicesterit.
Golin e vetëm deri tani e shënoi Marcus Rashford, e cili kaloi “Djajtë e Kuq” në epërsi prej 1:0 në minutën e 25’ të ndeshjes.
Pjesa e parë, 1:0 në favor të United.

Back to top button