Përfundon seriali “Më fal”, kaq vjet zgjati

Është një ndër serialet më të popullarizuara që për më shumë se një dekadë, ka mbajtur shqiptarët të lidhur me temen e tij. 
Bëhet fjalë për serialin turk ‘Më fal’ i cili këtë javë ka përfunduar edhe për publikun shqiptarë pas 12 viteve.
Dashuri, xhelozi, tradhti dhe gënjeshtra të shumta e veçuan çdo episod të këtij seriali.
Pjesë e serailit ishin emrat më të njohur të kinematografisë turke, në mesin e tyre ishte edhe Gay Turgut, Şeyma Korkmaz, Ulviye Karaca, Mert Altınışık.
Në Turqi ky serial kishte përfunduar në vitin 2018. “Më fal” do të pasohet nga “Mos më braktis”. /21Media

Back to top button