Përfundon takimi Kurti-Mustafa

Nesër takimi i radhës

Ka përfunduar takimi mes kryetarit të Lëvizjes Vetëvendosje Albin Kurti dhe atij të Lidhjes Demokratike të Kosovës, Isa Mustafa.

Zëdhënësi i LDK-së, Besian Mustafa, pas takimit foli për media, mirëpo nuk ka bërë të ditur se a janë pajtuar për marrëveshje në takim.

“Nuk ka ndonjë detaj prej takimit, por vetëm që janë pajtuar që nesër me pas edhe një takim”, ka thënë Mustafa.

Takimi është zhvilluar në ndërtesën e Kuvendit të Kosovës në përpjekje për një marrëveshje koalicioni mes tyre./21Media

Back to top button