Përfundon takimi ndërmjet Escobar e krerëve të opozitës

Ka përfunduar takimi i të dërguarit të posaçëm të SHBA-së për Ballkanin Perëndimor, Gabriel Escobar me liderët e partive opozitare në Kosovë.
Pas takimit në rezidencën amerikane në Prishtinë nuk u prononcuan për medie as Escobar dhe as krerët opozitarë.
Escobar gjatë ditës takoi edhe presidenten Vjosa Osmani./21Media

Back to top button