Viktima u dërgua në spital

Viktima u dërgua në spital

Një 22-vjeçar ka mbetur i plagosur gjatë një përplasje me armë zjarri në Elbasan.

Ngjarja ka ndodhur gjatë mesnatës në lagjen “Kongresi i Elbasanit” në Shqipëri, ndërsa i plagosur ka mbetur shtetasi me inicialet K.P.

Nga burimet mësohet se ka pasur shkëmbim zjarri mes dy makinave në lëvizje.

I plagosuri po merr ndihmën mjekësore në spital ndërsa mbeten ende të paqarta shkaqet e konfliktit me armë.

Policia e Elbasanit ka nisur identifikimin dhe po punon për kapjen e autorëve të plagosjes./oranews