Përshëndetje e ftohtë mes Ronaldos dhe Fernandes

Përshëndetje e ftohtë mes Ronaldos dhe Fernandes

Cristiano Ronaldo mori një përshëndetje të ftohtë nga bashkëlojtari i Manchester United, Bruno Fernandes.
Pesë herë fituesi i Topit të Artë “dogji urat” me kolegët në Man UTD pas intërvistës me Piers Morgan, në të cilën ai kritikoi shumicën prej tyre.
Fernandes u pa t’ia shtrëngojë dorën Ronaldos, por dha një buzëqeshje të ftohtë.
Ronaldo u rikthyer në Manchester, por duket se aty nuk po ia kalon mirë.


Në një intervistë e cila publikohet nesër(16 nëntor), Ronaldo shprehi pakënaqësitë e tij në ekip./21Media

Back to top button