Pique e ka tradhtuar Shakirën “më shumë se 50” herë!

Tani që Shakira dhe Gerard Pique i kanë dhënë fund përgjithmonë lidhjes së tyre të dashurisë, shumë gjëra nga këto dhjetë vite së bashku kanë dalë në dritë.
Nëse në të kaluarën u fol shumë për tradhtitë e supozuara të ish-lojtarit të FC Barcelona, tani paparaci Jordi
Martin , i cili ndjek nga afër jetën e çiftit, zbuloi se ka qenë dëshmitar i tradhtive të katalanasit në më shumë se një rast gjatë marrëdhënies së tij me kolumbianen
“Mund t’ju them se mund të jenë më shumë se 50 , ” tha Martin në një intervistë në programin Colombani ” Unë di gjithçka “, në Channel One.
“E ka tradhtuar atë jo vetëm me Clara Chía, por shumë herë,” tha ai.
Shakira tani po merr vesh për gjithçka, që kur u nda me Gerardin, po mëson për pabesi të shumta. A Bar Refaeli , viti 2012; viti 2016, ish-partneri i saj Nuria Tomás ; dy vjet më parë me një vajzë në një klub nate në Barcelonë”, numëroi ai.
Këngëtarja dhe futbollisti njoftuan qershorin e kaluar se i dhanë fund lidhjes së tyre. Së fundmi ata kanë arritur një marrëveshje për kujdestarinë e fëmijëve të tyre, Sasha dhe Milan , të cilët nga viti i ardhshëm do të jetojnë në Miami me nënën e tyre.
Mes gjithçkaje që ka dalë në pah pas kësaj pauze, për të cilën ende nuk dihet arsyeja konkrete, Pique ka folur edhe për disa çështje për të cilat është veçuar, si për shembull daljet në festa apo ekseset e tyre.
“Unë jam i tillë, por e kam njohur… Ka njerëz që duan të bëjnë gjithçka në mënyrë perfekte dhe ka njerëz që janë të ndryshëm. Më pëlqen të luaj deri në kufi, rregullat janë të tilla, kështu që le të përpiqemi të bëjmë u pëlqen atyre”, siguroi ai në një intervistë me Ibai Llanos në kanalin e tij Twitch.
“Kam mundësi të bëj një jetë që ia vlen shumë”, tha ai. “Çdo ditë zgjohem në mëngjes dhe fjalia e parë që them është: “Jam i privilegjuar”./21Media

Back to top button