Një fëmijë nga Skënderaj është plagosur me armë zjarri.

Sipas policisë rasti ka ndodhur dje rreth orës 16:43.

Viktima ka kërkuar ndihmë mjekësore në Qendrën Emergjente në Skënderaj.

I mituri ka vazhduar tretmanin mjekësor në Mitrovicë dhe më pas është liruar në shtëpi./21Media