Tentim vrasje në Prishtinë

Një person ka raportuar se disa persona të tjerë kanë shtënë me armë zjarri në drejtim të tyre dhe veturës së në orët e para të 13 janarit në rrugën Bajram Bahtiri në Prishtinë, njoftoi policia e Kosovës.
Siç bëhet e ditur në raportin 24 orësh  vetura e viktimës ishte qëlluar me një plumb.
“Është njoftuar prokurori, rasti është duke u hetuar. Nuk raportohet për të arrestuar.”, thuhet në njoftim./21Media

Back to top button