Plagosje e trefishtë në Pejë

 

Tre persona janë lënduar pas një palgojse me armë zjarri që ka ndodhur sot rreth orës 21:00 afër stacionit të autobusëve në Pejë.

Lajmin për portalin rtv21.tv e konfirmoi zëdhënësi i policisë për Rajonin e Pejës, Veton Elshani.

Ai bëri të ditur se dy nga të plagosurit janë dërguar për trajtim në QKUK, njëri në gjendje të rëndë. Po ashtu tregoi se personi i dyshuar është në kërkim dhe se policia e ka të njohur identitetin e tij. Ndërkohë që rrethanat e ngjarjes ende nuk dihen. /21Media

Artikuj të ngjashëm

Back to top button
close button