Shumë shpejt Mozzik do të publikojë këngën e tij të re 

Shumë shpejt Mozzik do të publikojë këngën e tij të re 

Reperi Mozzik po vjen shumë shpejt me një këngë dhe videoklip të ri. Anëtari i labelit “On Records” përmes një postimi në Instagram, njoftoi se shumë shpejt do të vij kënga e tij e re e cila do të mbajë titullin “N’KUKS”, shkruan rtv21.tv

“c soon “N’KUKS” me videoclip💥💥😈😈 Wooohaa 🙏💯#NKUKS”, ka shkruar ai në mbishkrimin e fotografisë së publikuar.

Kujtojmë se projekti i fundit nga Mozzik është “Me hile” projekt ky i cili mori mbi 10 milionë klikime në YouTube./21Media

https://www.instagram.com/p/BSeeSgLDxFX/?taken-by=mairiunven