Pochettino i thotë jo Barcelonës

Trajneri i Tottenham, Mauricio Pochettino ka mohuar zërat për një kalim te Barcelona

Pochettino është kapur duke folur me Josep Maria Bartomeu, presidenti i Barcelona-s, në një restorant spanjoll gjatë ndeshjeve ndërkombëtare.

“Është e vërtetë që ndodhi një rastësi në një bar të Barcelona-s të martën. E kam njohur për një kohë të gjatë përpara se të bëhej presidenti i Barcelona-s. Shumë njerëz përshëndeten dhe kalojnë pesë minuta së bashku.Ky është realiteti. Jam një mbështetës i Espanyol. Nuk kam pse flas më shumë se kaq. Edhe nëse pronari i Spurs Daniel Levy do të më shkarkojë në vitet në vazhdon dhe të jem i lirë, do të ishte e pamundur të trajnoja Barcelonën”, u shpreh ai.

Artikuj të ngjashëm

Back to top button
close button