Policia me operacion në rajonin e Prishtinës

1 min read

Policia e Kosovës, konkretisht hetuesit policorë të Drejtorisë për Hetimin e Krimeve Ekonomike dhe Korrupsionit, aktualisht janë duke e realizuar një operacion policor në rajonin e Prishtinës.

Lajmin për rtv21.tv e ka bërë të ditur Bajram Krasniqi nga Policia e Kosovës.

Portali rtv21.tv do të ju mbajë të informuar në lidhje me këtë operacion./21Media