Presidentja Osmani priti në takim presidentin Meta

1 min read

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani po pret në takim presidentin e Shqipërisë, Ilir Meta.

Edhe në këtë takim, mediat lejohen të marrin vetëm pamje.

Gjatë qëndrimit në Kosovë, Meta është pritur në takim nga kryeministri Albin Kurti, kreu i LDK-së, Lumir Abdixhiku, ai i AAK-së, Ramush Haradinaj dhe nga kryetari i PDK-së, Memli Krasniqi.