Prindër për herë të dytë, Fahriye dhe Burak: Jemi mësuar me netët pa gjumë

Fahriye Evcen dhe Burak Özçivit po bëhen prindër për herë të dytë.
Duke kaluar momente të mira në pushime, Fahriye konfirmoi shtatzëninë përmes fotografive të publikuara në Instagram.
Çifti nuk zbuloi ende gjininë e fëmijës së dytë.

Nga ana tjetër, Buraku i pyetur për ndjesinë e të bërit baba për herë të dytë, tha: “Sapo mësuam. Jemi tepër të emocionuar. Jemi shumë të lumtur.
Aktori tutje shtoi se tashmë janë është mësuar me netët pa gjumë.

Back to top button