Prishtinë: Inspektorati deri tani ka shqiptuar vetëm një gjobë

Prishtinasit respektojnë masat për parandalimin e Covid 19 

Inspektorati i Komunës së Prishtinës, bëri të ditur se masat e ndërmarra për parandalimin e pandemisë Covid 19 po respektohen nga qytetarët. Ata paralajmërojnë bizneset që t’u përmbahen rregullave në të kundërtën do të gjobiten më mijëra euro si dhe me disa vite burg./21Media

Artikuj të ngjashëm

Back to top button
close button