Prishtinë, një grua në gjendje të dehur sulmon Policin

Një grua është arrestuar pasi e njëjta ka sulmuar fizikisht një polic në krye të detyrës.
Sipas raportit 24 orësh të Policisë së Kosovës, e dyshuara ka qenë në gjendje të dehur.
Rasti është raportuar rreth orës 03:19.
Me vendim të prokurorit, e dyshuara është liruar dhe rasti shkon në procedurë të rregullt./21Media

Back to top button