Prishtinë: Pse u zvarriten punimet në rrugën “Llapi”?

1 min read

Notice: Trying to get property 'post_excerpt' of non-object in /home/rtv21new/public_html/wp-content/themes/newsphere-pro/inc/hooks/hook-single-header.php on line 65

Përveç asfaltimit pritet të instalohet kanalizimi dhe të bëhet ndërrimi i gypave të ujit

Flasim për një shqetësim të banorëve të një pjese të kryeqytetit. Zvarriten punët në rrugën e Llapit. Në këtë rrugë përveç asfaltimit pritet të instalohet kanalizimi dhe të bëhet ndërrimi i gypave të ujit.(E pergaditi-  R T V  2 1 )./21Media