Probleme për trashëgimi, nipi theri me thikë xhaxhain

Një ngjarje tronditëse ka ndodhur në Ankara, vetura e trashëguar e familjes Keleş u bë objekt i një mosmarrëveshje të madhe.

Nipi, i cili nuk donte të ndante makinën e trashëguar, bashkë me disa persona tjerë ka therur me thikë xhaxhain e tij.

Sipas mediave turke, sulmi ka ndodhur në lokalin ku punon viktima, Policia ka arritur t’i arrestojë të dyshuarit.
Gjendja shëndetësore e personit të sulmuar raportohet se është stabile dhe ai është liruar nga spitali./21Media

Back to top button