Pse ministrja Nagavci nuk pajtohet me SBASHK-un?

1 min read

Notice: Trying to get property 'post_excerpt' of non-object in /home/rtv21new/public_html/wp-content/themes/newsphere-pro/inc/hooks/hook-single-header.php on line 65

Nagaci: Rishikimi i teksteve mësimore duhet të bëhet patjetër

Arsimi gjithëpërfshirës dhe i digjitalizuar, harmonizimi i shkollave profesionale me tregun e punës, menaxhimi efektiv i arsimit në të gjitha nivelet, menaxhimi i cilësisë në arsimin e lartë dhe përmirësimi i mjedisit për hulumtim dhe inovacion, janë prioritetet kryesore të ministrisë së Arsimit. Kështu tha ministrja Arbërie Nagavcit, në diskutimin e organizuar nga Lëvizja FOL./21Media