Publikohen pamjet e para të filmit ku luan Dua Lipa

 
Henry Cavill dhe këngëtarja e kthyer në aktore Dua Lipa afrohen me një kërcim në foton e parë nga filmi i ri thriller i Apple TV plus, i titulluar “Argylle”.
Cavill postoi foton e parë në Instagram, megjithëse një video e shkurtër ngacmuese është shfaqur gjithashtu në rrjetet sociale që shfaq pjesët e para të pamjeve të aktorit Cavill, këngëtares Lipa dhe yllit të famshëm të “West Side Story”, Ariana DeBose.

Fotoja paraqet një Cavill me një kostum jeshil, ndërsa kërcen afër me Lipën, të veshur me një fustan ari që vezullon.
“Argylle dhe Lagrange. Duket krejtësisht paqësore, apo jo…”, ka shkruar Cavill në Instagramin e tij, krahas fotografisë.
Edhe Dua Lipa ka shpërndarë në Instagram-in e saj të njëjtën fotografi./21Media

Back to top button