Publikohet bashkëpunimi i Skerdit, Ukit dhe Çekiçit

Publikohet bashkëpunimi i Skerdit, Ukit dhe Çekiçit

Artisti i njohur, Skerdi Ago, sonte publikoi bashkëpunimin me Uki-n dhe Çekiç-in.

“Dikur” titullohet kënga e artistëve, e cila u publikua me videoklip, shkruan rtv21.tv

Për tesktin e këngës janë përkujdesur, Skerdi, uki dhe Lushi Tirona, ndërsa për videoklipin është përkujdesur Klid Film.

Ndryshe, “Mëkatare” mbetet projekti i fundit muzikor nga Skerdi. Kënga është publikuar më 9 shtator dhe deri tani ka arritur rreth 500 mijë klikime./21Media

Artikuj të ngjashëm

Back to top button
close button