Publikohet “Benzo” nga Elinel dhe Lyrical Son

Rep-artisti Elinel ka publikuar bashkëpunimin me artistin Lyrical Son.

Kënga titullohet “Benzo” dhe është publikuar me videoklip, shkruan rtv21.tv

Për tekstin e këngës janë përkujdesur Elinel dhe Lyrical Son, ndërsa videoklipi është realizuar nga Smart Motion.

Ndryshe, artisti së fundmi ka bashkëpunuar me këngëtarë të tjerë të estradës, bashkëpunime që kanë rezultuar shumë të suksesshme. Kujtojmë, “Faj” në bashkëpunim me Dafina Zeqirin./21Media

Artikuj të ngjashëm

Back to top button
close button