Publikohet “Bon be” nga Sabri Fejzullahu dhe Gili

1 min read

Dy artistët e njohur, Sabri Fejzullahu dhe Gili sot publikuan bashkëpunimin e ri.

“Bon be” titullohet kënga e artistëve, të cilën e lansuan me videoklip, shkruan rtv21.tv

Për tekstin dhe muzikën e këngës “Bon be” është përkujdesur Ilir Berani, ndërsa për orkestrimin Ardian Kastrati.

Ndërkaq, videoklipi i këngës është realizuar nga Bug Production./21Media