Publikohet “Dasma çunit” nga Sinani

1 min read

Këngëtari Sinan Hoxha sot ka publikuar projektin e tij të ri, të titulluar “Dasma çunit”.

Ky projekt është paralajmëruar ditë më parë nga artisti, ndërkohë që, i është realizuar edhe videoklipi.

Tutje, Sinani nuk ka munguar me projekte të reja muzikore, me ç’rast ditë më parë ka publikuar këngët: “Se le baba” dhe “Puthje”, në bashkëpunim me Anxhela Peristerin.

Artisti ka paralajmëruar gjithashtu se është duke punuar në shumë projekte të tjera muzikore.

Projektin e ri të Sinanit mund ta gjeni këtu./21Media