Publikohet kënga “Alkool” nga Yll Limani dhe Noizy

Artistët e njohur Yll Limani dhe Noizy, kanë bashkuar forcat për një projekt të ri muzikor.
“Alkool”, mban titullin kënga e re nga dyshja, e cila sapo është publikuar në Youtube e shoqëruar me videoklip.
Kënga vjen me muzikë dhe tekst nga Yll Limani, Tonic x Denk dhe Noizy, ndërsa beat-i nga Bryan S.
Për anën vizuele është përkujdesur produksioni Entermedia./21Media

Back to top button