Publikohet kënga “Melaqe” nga Fifi dhe Tuna

Ashtu siç edhe kishin paralajmëruar, dy këngëtaret e njohura Fifi dhe Tuna kanë sjellë sot bashkëpunimin e tyre të parë.

Kënga titullohet “Melaqe” dhe është shoqëruar me videoklip.

Producent i këngës është Fatjon Miftari, tekstin e ka shkruar Fifi, për melodinë po ashtu Fifi bashkë me Tunën.

Për anën vizuele është përkujdesur produksioni “Full Moon”./21Media

Artikuj të ngjashëm

Back to top button
close button