Publikohet kënga “Oeo” nga Azet, Zuna dhe Dhurata Dora

1 min read

Dy reperët e njohur, Azet dhe Zuna kanë lansuar projektin e ri muzikor në bashkëpunim me këngëtaren Dhurata Dora.

Kënga mban titullin “Oeo” dhe është kompletuar me videoklip.

Kënga u punua studion Bigdeal Records.

Tekstin e këngës e kanë shkruar Azet, Zuna dhe Bim Bimma, ndërsa për miksimin dhe masterizimin u përkujdes Sir Jai.

Realizimi i videoklipit të këngës  “Oeo” iu besua produksionit Fati.tv./21Media