Publikohet kënga “Picasso” nga Elgit Doda, Donaldi dhe Romeo

Këngëtari Elgit Doda në bashkëpunim me vëllezërit Donald e Romeo Veshaj kanë publikuar sot një projekt të ri muzikor.
“Picasso”, titullohet kënga e tyre e re.
Kënga është punuar nga Elgit Doda, tekstin e kanë shkruar të tre së bashku, ndërsa miksimin dhe masterizimin e ka bërë Marenglen Boja.
Për anën vizuele është përkujdesur FullMoon Production./21Media

Back to top button