Publikohet kënga “T’kam për qefi” nga Rita dhe Fidani

1 min read

 

Çifti i njohur i showbiz-it, Rita dhe Fidani kanë publikuar sot një projekt të ri muzikor.

“T’kam për qefi”, titullohet kënga e re nga Rita dhe Fidani.

Kënga është punuar nga Floriant Salihu (Flow Music), me tekst të Jetmir Salihut.

“T’kam për qefi” është shoqëruar me videoklip nga URBANGraphics./21Media