Publikohet “Plani” i Capital T

 
Rep-artisti i njohur, Capital T ka publikuar intron e albumit të ri që do ta publikojë së shpejti.
“Krejt u kanë me ‘PLAN’ veç fillimi veç Intro ‘HEART BROKEN KIDS’ keni çka me ngu”, ka shkruar reperi në Instagram për intron e albumit.
Kënga është punuar nga Panda Music, me tekst dhe melodi nga vet Capital T, ndërsa miksimi dhe masterizimi është bërë nga Avaxus.
Për anën vizuele është përkujdesur produksioni “Gargia Global”./21Media

Back to top button