Quni: Urat gjithmonë lidhin dhe afrojnë njerëzit

Përurohet ura në Hajnoc të Kamenicës, e vendosur nga FSK

U përurua ura e vendosur nga Forca e Sigurisë së Kosovës në Hajnoc të Kamenicës,  pas shembjes muajin e kaluar si pasojë e reshjeve të mëdha të shiut./21Media

Back to top button