Një qytetar i komunës së Skënderajt, ka raportuar në polici se persona të panjohur i kanë hyrë në shtëpi, me c’rast të njëjtit, tashmë të dëmtuarit, i janë vjedhur një pistoletë të cilën e kishte me leje, 150 copë fishekë, stoli ari dhe 500 euro para cash, bëhet e ditur në raportin e policisë.

Rasti vazhdon të hetohet./21Media