Ra nga ballkoni gjatë pushimeve në Turqi, vdiq 34 vjeçarja

Një grua britanike ka vdekur pasi ka rënë nga kati i shtatë i një ballkoni teksa ishte me pushime në Turqi.

Rasti ka ndodhur të dielën dhe siç raportojnë mediat e huaja Jenna Smith, 34 vjeçare ishte në pushime bashkë me shoqërinë.
Lajmin për vdekjen e saj, familja e mori nga Ambasada e Turqisë. Vëllezërit e saj kanë shkuar në Turqi për të folur me autoritetet turke dhe për të mësuar më shumë rreth ngjarjes tragjike./21Media 

Artikuj të ngjashëm

Back to top button
close button