Rama ofron mbështetje për banorët e Skenderajt dhe Mitrovicës

Kryetari i Prishtinës, Përparim Rama sot ka vizituar Skënderajn dhe Mitrovicën pasi këto dy komuna ishin prej atyre që prekën më së shumti nga vërshimet.
“Bashkë me Nënkryetaren e Kryeqytetit, Donjetën, vizituam dy nga qytetet më të prekura nga vërshimet, Skënderaj dhe Mitrovicën, për të parë nga afër gjendjen”, ka shkruar Rama në Facebook.
Rama falënderoi kryetarin e Skënderajt për pritjen, dhe ofroi mbështetjen e tij për ta./21Media

Back to top button