Rama publikon pamje nga stadiumi i ri i Kukësit

1 min read

Notice: Trying to get property 'post_excerpt' of non-object in /home/rtv21new/public_html/wp-content/themes/newsphere-pro/inc/hooks/hook-single-header.php on line 65

 

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, mëngjesin e kësaj të marte ka publikuar pamje nga stadiumi i ri i Kukësit “Zeqir Ymeri”.

Rama me pamjet nga kantieri i stadiumit të ri të Kukësit ka uruar ndjekësit për ditë të mbarë.

“MIRËMËNGJES dhe me disa sekonda nga kantieri i stadiumit të ri të Kukësit, “Zeqir Ymeri”, ju uroj ditë të mbarë”,  ka shkruar Edi Rama në Facebook./21Media