Rashford në radarin e Madridit

1 min read

Notice: Trying to get property 'post_excerpt' of non-object in /home/rtv21new/public_html/wp-content/themes/newsphere-pro/inc/hooks/hook-single-header.php on line 65

Supertalenti i Manchester United Marcus Rashford është në listën e të kërkuarve nga Real Madrid

Sipas Diario Gol emri i tij është në listen e disa emrave tjerë për të cilët gjigantët spanjollë janë të interesuar që t’i transferojnë gjatë afatit të transferimeve veror, shkruan rtv21.tv.

Të bardhët janë të interesuar që të transferojnë një sulmues gjatë afatit të transferimeve që po vjen, dhe përveç anglezit ata janë të interesuar edhe për Kylian Mbappen e Monacos, Pierre-Emerick Aubameyangun e Borussia Dortmundit dhe Andrea Belottin e Torinos./21Media