Vdes një 15 vjeçar nga therja me thikë 

Vdes një 15 vjeçar nga therja me thikë 

Një rast tragjikë ka tronditur sot Prizrenin.
Një 15 vjeçar është ther me thikë, gjatë një përleshjeje mes nxënësish dhe si pasojë e plagëve të marra ka humbur jetën.
Viktima me urdhër të prokurorit është dërguar për obduksion në Prishtinë./21Media