Reagimi i yjeve të Hollivudit pas skandalit të Will Smith

Mbrëmë në ceremoninë e ndarjes së çmimeve ”Oscars”, Will Smith la nam.
Ky i fundit e ka goditur në fytyrë komedianin Rock, i cili bëri shaka me stilin e flokëve të gruas së Smith.

Mirëpo në rrjete sociale ka dalë një fotografi ku shihen një numër i madh yjesh teksa shfaqen të habitur kur e kuptojnë se çfarë ka bërë Smith.

Pamja tregon reagimet e habitura të Bateman dhe gruas së tij Amanda Anka, Taika Waititi, Miller dhe të dashurit të saj Oli Green, Sarah Paulson dhe regjisorëve Ron Howard dhe JJ Abrams dhe gruas së tij Katie McGrath.

Ndaj Will Smith ka reaguar edhe  Akademia e çmimeve ”Oscars”, ku përmes një postimi ka thënë se nuk e pranojnë dhunën në asnjë formë./21Media

Back to top button