Reagon ish i dashuri i Dua Lipës pasi ajo u shfaq me të dashurin e ri

Këngëtarja shqiptare me famë botërore Dua Lipa ka gjetur dashurinë e re. Gjithçka u zbulua gjatë tapetit të kuq në Festivalin e Filmit në Cannes.

Dua Lipa mbërriti e shoqëruar nga regjisori francez 41-vjeçar Romain Gavras. Pas kësaj ka reaguar ish i dashuri i Duas të Duas, Anwar Hadid.

Ai në Instagram ka shkruar: “Po mundohem të mos e gjej atë dhe ta vras”.

Ndjekësit e tij ia kanë atribuar reagimin të dashurit të ri të Duas, duke ngjallur kështu shkendijat e xhelozisë te Anwar./21Media

 

Back to top button