Rita Ora mahnitë me dukjen e saj në British Fashion Awards 2023

Këngëtarja shqiptare, me famë botërore, Rita Ora ka mahnitur me stilin e fustanit të saj në British Fashion Awards 2023.

Ajo u shfaq në tapetin e kuq me një fustan të zi me thumba metali në shpinë.

Derisa fokusi i mediave ishte tek akesori i çuditshëm i saj, Rita u sigurua që të kthente shpinën në mënyrë që detaji i saj të vërehej më mirë.

Ajo është e njohur për zgjedhjet e saj të modës dhe veshjet e guximshme, megjithatë kësaj here eleganca e saj kishte bërë qartë një punë të jashtëzakonshme, pasi thumbat dukej se rriteshin nga lëkura e saj, duke filluar nga gurët e çmuar më të vegjël deri te thumbat e rritura deri mbi shpinë.

Ndërsa mediat e huaja kanë shkruar se 33 vjeçarja ka shëndërruar një pjesë të vetës së saj në zvarranik,derisa mbante disa thumba argjendi të çuditshme në shpinë që dukej si dinosaur./21Media

Back to top button