Rita publikon prapaskenat e klipit të këngës “Ja me hater ja me zor”

Çifti i njohur i showbiz-it, Rita Haziri dhe Fidan Gashi, këtë javë publikuan remixin e këngës mjaft të dashur nga publiku.
Bëhet fjalë për këngën “Ja me hater ja me zor”, të cilën artistët e publikuan me videoklip, në të cilin padyshim se vëmendje me dukjen e saj ka rrëmbyer Rita.
Disa pamje nga prapaskenat e xhirimit të klipit Rita sot i ka publikuar në Instagram./21Media

 

View this post on Instagram

 

A post shared by 🎼RITA HAZIRI (@ritahaziri)


 

View this post on Instagram

 

A post shared by Fidan Gashi (@fidangashiiiii)


Back to top button