Robin Krasniqi në zi, humb personin e dashur

1 min read

 

Boksieri kosovar, Robin Krasniqi, ka humbur një person të dashur të familjes.

Ai ka njoftuar në rrjetet sociale se sot ka vdekur daja i tij.

Krasniqi ka thënë se do ta kujton gjithmonë me mall.

“Ma këpute shpirtin o Daja jam, U Bëfsh Banor i Xhenetit Daja jam, Te Zotit jem dhe tek ai do të kthehemi…. Veprat tua, mirësit tua, dhe Dashurinë që na dhe nuk do të vdes kurrë…  Të kujtoj gjithmonë me mall Daja jam”, ka shkruar Robin Krasniqi në Facebook./21Media