Robin Krasniqi uron Kurban Bajramin me imazhet përkrah bashkëshortes

Boksieri kosovar, Robin Krasniqi ka uruar besimtarë e fesë islame për festën e Kurban Bajramit.

Ai këtë urim e ka shoqëruar me disa fotografi përkrah bashkëshortes së tij, modeles Marigona Krasniqi.

“Urime festa e Kurban Bajramit”, ka shkruar Robini në Instagram.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Robin Krasniqi (@robin_krasniqi)

Robini dhe Marigona kurorëzuan dashurinë me martesë në maj të këtij viti, ndërsa janë në pritje të fëmijës së parë./21Media

 

View this post on Instagram

 

A post shared by @officialmarigonakrasniqi

 

View this post on Instagram

 

A post shared by @officialmarigonakrasniqi

 

View this post on Instagram

 

A post shared by @officialmarigonakrasniqi

Artikuj të ngjashëm

Back to top button
close button