Ronela dhe Vig Poppa në bashkëpunim?

1 min read

Notice: Trying to get property 'post_excerpt' of non-object in /home/rtv21new/public_html/wp-content/themes/newsphere-pro/inc/hooks/hook-single-header.php on line 65

 

Këngëtarja nga Shqipëria, Ronela Hajati duket se do të vijë në një bashkëpunim me këngëtarin Vigan Bardhi.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë këngëtarja e cila ka postuar një fotografi me Viganin dhe ka bërë një shkrim se do të sjellin këngë të reja.

”Kemi goxha këngë po ju kallxoj”, ka shkruar Ronela në instastory.

Këngëtari Vigan Bardhi e ka publikuar po ashtu në instastory të njëjtën fotografi dhe ka shkruar ”Ohh yes”.

Ndryshe, projekti i fundit i Ronela Hajatit është ”Shumë i mirë”, e cila është publikuar më 10 prill të këtij viti.