Ronela Hajati paralajmëron këngën e re

1 min read

 

Këngëtarja Ronela Hajati shumë shpejt do të vijë me një projekt të ri muzikor.

Kështu ka bërë të ditur këngëtarja në Instagram, teksa ka publikuar një fotografi nga xhirimet e videoklipit të ri.

“Më besoni, ju do të vallëzoni me këtë”, ka shkruar Ronela për këngën e re.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by RONELA (@ronelahajatiofficial)

Ndryshe, “Alo” është projekti i fundit muzikor nga Ronela në bashkëpunim me reperin Vig Poppa. Kënga është publikuar më 20 qershor dhe deri tani ka arritur mbi 3 milionë klikime në Youtube./21Media