Ronela së shpejti publikon albumin e parë

1 min read

Notice: Trying to get property 'post_excerpt' of non-object in /home/rtv21new/public_html/wp-content/themes/newsphere-pro/inc/hooks/hook-single-header.php on line 65

 

Ronela Hajati së fundi ka publikuar shumë projekte muzikore.

Hajati ka paralajmëruar dëgjuesit e muzikës saj se së shpejti do të sjellë edhe albumin e saj, të cilin e ka titulluar “RRON”.

“Alo Alo” do të jetë kënga e radhës e cila do të publikohet në qershor, e katërta e albumit të parë nga Ronela, i cili do të jetë bashkëpunim.

“Hello everyone! Have you been listening to my new song? Nderkohe qe ju do degjoni “AVENTURA” deri sa mos ta duroni dot me,ne po behemi gati per klipin e rradhes nga albumi “RRON”,  “Alo alo” do jete kenga e 4 e albumit tim te pare visual. Do jete bashkepunim dhe une mezi po e pres! Qershor… “, shkroi Ronela në Instagram.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by RONELA (@ronelahajatiofficial) 

“Aventura” është projekti i fundit i saj, i cili ka mbledhur mbi 500 mijë shikime në Youtube./21Media